VYMĚŇTE SI S NÁMI IKONKY

(něco jako spřátelení, ale trochu jiné)

Updates

T.H.E E.N.D

1. prosince 2013 v 13:54 | SNS Team
Naposledy - ahojte !!

Nakonec to dopadlo přesně tak, jak většina našich členů předvídala. Z teamu odešli 2 lidé, třetí nekomunikuje a Ai a Shio na to nemají. Ještě k tomu nemá Shiori notebook a ztratila všechny data o grafice, takže by musela dělat všechno znova - A TO SE JÍ FAKT NECHCE ! Tohle už je konec - definitivní. Dlouho nám to nevydrželo, ale snažily sme se. Původně sme chtěly pokračovat, ale nejspíš by se k nám nepřidalo dost lidí a taky už to nikoho velice nebaví. Navíc máme všichni svoje blogy - na které někteří z nás i tak dost kašlou - tak třeba se jim začneme věnovat.

Užily sme si tu spoustu legrace - a doufáme, že jste sem aspoň tu krátkou chvilku chodili rádi :) Děkujeme za vaši přízeň - SBOHEM !!

SAIKO NO SEKAI TEAM

Update 0.6

2. listopadu 2013 v 15:46 | SNSTeam - Ai Eater no Kuroyake
Vážení a milí,
jak jste si mohli všimnout, delší dobu se zde nic neděje. Opět. Jsme názoru, že tříměsíčního nic nedělání bylo už vážně dost a je na čase s tím něco udělat. Děkuju admince Shiori, která mi otevřela oči. Bude tady trochu změna ve vedení Teamu, brzy budeme nabírat nové členy a otevírat nové rubriky. Možná někoho vyhodíme, možná ne, to se ještě uvidí. Každopádně čekejte menší či větší změny. Ať už v době blízké či o něco vzdálenější. Nebudeme si nic nalhávat, vedly jsme to tady trochu špatně a teď.. prostě kdo nebude pracovat, poletí. Doufejme, že všechny získáme novou motivaci to tady celé dát zase do kupy, aby se vám tady líbilo a měli jste chuť sem chodit. =]
Na brzkou viděnou
SAIKO NO SEKAI TEAM

Update 0.5

23. září 2013 v 20:56 | SNSTeam - Shiori Akira
Zdravím Vás, tak jsem tady zase jednou z nějakým updatem, aby jste věděli, co se tu vlastně celé dny děje a co bude. Jak jste si mohli všimnout, tak se snažíme přidávat recenze alespoň 1x za dva dny - což je docela dobré skóre vzhledem k naší lenosti něco udělat :D Naši stálí návštěvníci si taktéž možná všimli, že jsme trošku poupravily vzhled recenzí - přidali se tam gify a ještě pár drobností. Momentálně se snažíme všechny předchozí aktualizovat dle nové úpravy - a i to zabírá dost času. Nicméně se snažíme psát. Také začínáme uvažovat o rubrice MUSIC, kterou chceme rozjet už dlouho, ale stále nemáme člověka, který se věnuje k-popu natolik, aby to mohl dělat. Pro dnešek je to asi všechno - pokud by jste si přáli recenzi na nějaké anime, napište a pokusíme se ji sepsat (nebo se na to anime aspoň první podívat a pak něco sepsat :3).

Jsme rády, že k nám chodíte ^^

SAIKO NO SEKAI TEAM

Update 0.4

20. září 2013 v 15:38 | SNSTeam - Shiori Akira
Buďte pozdarveni. Dnešní článek nebude sice moc veselí, ale je třeba ho napsat.
Dneska jsme z našich řad vyloučili adminku SAORU, protože s námi nekomunikovala a byla totálně naprosto nespolehlivá - tudíž opět HLEDÁME K-POPERA A ČLOVĚKA, KTERÝ SE VĚNUJE JIŽNÍ KOREJI. Snad už se najde někdo pořádný, kdo se toho pevně chytí a tu rubriku pořádně rozjede.

Jinak jak se Vám líbí naše recenze? Budeme rády za každý nápad, pochvalu či kritiku. Pokud máte nějaké dotazy, přání na recenze, připomínky nebo kritiku, budeme rádi, když napíšete - ZDE !! Jsme také moc ráda, že naše recenze opravdu pěkně komentujete a vyjadřujete pod článkem také svůj názor na tohle anime - jsme opravdu vděčné za každý komentář, protože nás to popohání k sepsání dalších a dalších.

Časem se taky budeme snažit zprovoznit i jiné rubriky než jen recenze, ale chvilu to potrvá, protože stále přemýšlíme jak to ce nejlépe a nejpřehledněji udělat - tak buďte trpěliví :)

SAIKO NO SEKAI TEAM

Update 0.3

9. září 2013 v 11:27 | SNSTeam - Shiori Akira
Zdravím Vás - tady Shiori !!

Určitě už jste si všimli, že se tu nějakou dobu nic neděje, ale to se teď změní. Bylo to kvůli několika věcem. Hlavně kvůli tomu, že jsem byla měsíc mimo domov - což pro blog znamenalo, že nebudu dělat grafiku a ještě spoustu věcí včetně komandování ostatních spoluadminů. Avšak sem ráda, že i přes mou nepřítomnost zde něco přibylo. No ale teď jsem doma a slibuju, že se to tady opět rozjede.

Teď se však zeptám já vás - co by jste tady chtěli za recenze? Já osobně bych taky ráda nějakou napsala, ale musí mě k tomu něco popostrčit - jinak budu pořád dělat jen grafiku :D Tak si o něco napište a třeba se dočkáte :)

No a to je asi tak všechno. Pokud náš blog máte rádi, můžete si s námi vyměnit ikonky a tím se vzájemně propagovat :) Budeme rádi také za pochvaly, připomínky a návrhy, které můžete psát - odkaz v menu.

Děkujume za to, že si sem občas najdete čas zajít :3

SAIKO NO SEKAI TEAM

Update 0.2 - měsíc v provozu

31. července 2013 v 22:25 | SNSTeam - Shiori Akira

Dobrý večer, zítra tomu bude měsíc, co se náš blog "slavnostně" spustil. Za tu dobu jsme stihly posilnit náš tým o dalšího admina, který se bude věnovat rubrice o K-popu. No a taky jsme si našly pát stálých návštěvníku - ale zatím jich není tolik, kolik bychom chtěly :)

Možná to tu vypadá, že se nic neděje, ale není to tak docela pravda. Většina adminek si jednoduše užívá prázdnin, takže na blog nemá čas. Jediné dvě aktivní adminky přes prázdniny jsou Luka a Shiori (doteď). Shiori však brzo odjede a ze svou aktivitou to vidí velmi bledě. Je tu však stále naděje, že se vrátí BOSS AI EATER, protože na svém blogu napsala, že se vrací a do konce srpna na blogu bude - tak snad na SNS nezapomene.

CO JSME DOKÁZALY A SEPSALY ZA UPLYNULÝ MĚSÍC?

I když tu na všechno byly jen 2 adminky, vydaly jsme několik recenzí na anime (5), mangu (1), filmy (2). Není toho sice moc, ale skoro všechno dělala Luka. Shiori dělala převážně jen grafiku - a párkrát u toho málem vypustila duši. Dělala všechny bannery k recenzím a taky psala informace o postavách a dělala ikonky k nim. Ke spoustě bannerů, které udělala však ještě nejsou recenze. Jo a ještě se doplňovala galerie k anime atd.

No a tohle je asi všechno, co jsem chtěla napsat (shiori). Snad se Vám náš blog líbí a budete sem i nadále chodit. Taky bychom byly rády, kdyby si s námi vyměnilo více blogů ikonky - nebojte se toho :3 Pokud se vám náš blog líbí - udělejte to :)

POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PŘIPOMÍNKY A JÁ NEVÍM CO - ZEPTEJTE SE ZDE !!!

SAIKO NO SEKAI TEAM

Update 0.1 - hledáme K-popera!

4. července 2013 v 11:35 | Saiko No Sekai Team

Ahoj, možná někteří dříve zaregistrovali, že na našem blogu byla adminka Kyuu-chan, která se hodně věnuje k-popu a proto jsme kvůli ní udělali oddělení s hudbou. No před pár dny nás opustila, protože už ji blogování moc nebere a ještě kvůli nějakým rodinným problémům. Takže se teď obracíme na vás - naše návštěvníky. Je-li mezi Vámi nějaký zkušený k-poper, který rád píše články a zajímá se také o Jižní Koreu - napište nám. (Pokud nejste k-popeři, ale nějakého dobrého znáte - doporučte nám ho a my se ho potom zeptáme samy). Hledáme spolehlivého člověka, který bude ochotný spolupracovat a poslouchat Shiori (protože je až přehnaná debordelizářka a všechno musí být po jejím - ale jde to přežít ;)). Také by měl být komunikativní (s ostatními adminy) a měl by mít nějaké zkušenosti s blogováním.

Pokud máte někdo zájem, zapište se a mi se vám ozveme. Klidně nám někoho doporučte - jinak se k-pop na tomto blogu jen tak neobjeví :3

SAIKO NO SEKAI TEAM

3,2,1 - začínáme!

1. července 2013 v 10:12 | Saiko No Sekai Team

Tak je to konečně tady - po 2 měsících příprav jsme konečně dospěli k tomu, aby se náš blog mohl otevřít. Děkujeme všem, kteří k nám občas zabloudí a zanechají komentář - budeme aspoň vědět, že se naše práce někomu líbí a podporuje nás. No a teď Vás seznámím s tím základní, co byste měli o našem blogu vědět.

Proč SAIKO-NO-SEKAI?

Takže Saiko, jak jste si mohli všimnout, je naše maskotka. Saiko je takový správce našeho blogu - tohle je totiž její svět. Občas se stane, že dokonce sama vydá článek. Všichni se pečlivě řídíme jejími rozkazy a snažíme se tak náš blog zdokonalovat. Je na nás velmi milá a má spoustu dobrých nápadů. Všechny návštěvníky ráda vyslechne (dotazy, rady .. ), ale když přijde někdo, kdo jen uráží naši práci - nemá s ním slitování.

Jak jsme vznikli?

První nápad vznikl někdy v září u našeho bosse Ai Eater, která chtěla založit blog o anime, který budou mít všichni rádi. K tomu však potřebovala spoluadminy - přidaly se k ní Shiori a SooMin. Tak vznikl blog - SAIKO-NO-ANIME, který však dlouho nevydržel, protože nebyl přesně podle našich představ. Tento blog vznikl kvůli tomu, že jsme chtěli naši myšlenku vzkřísit. S tímto nápadem nám pomůžou další noví admini - Blackie a Luka. SooMin se od nás odpojila, takže jsme zbyly 4.
No a dneska to všechno začíná - snad nám to vyjde!

Kdo jsme?

Jsme blázniví otaku, k-popeři (někteří) a hlavně lidé, kteří se chtějí podělit o své znalosti s jinými. Naše heslo zni - Od otaku pro otaku! . Kdykoliv budete mít nějakou prosbu nebo návrh na článek - napište, rádi odpovíme či článek sepíšeme.

Co je našim cílem?

Vytvořit blog, kde se bude každý cítit příjemně a bude se tam rád vracet. Kde se lidé nebudou nudit a naše články je budou zajímat - a bude u nich spousta komentářů. Dále také chceme, aby se již zkušení otaku u nás dozvěděli něco nového. Snad se nám to povede a náš blog neupadne hned po startu do zapomnění.


Takže to teď můžem rozjet, snad se vám dnešní soutěže budou líbit. Za několik okamžiků zde přidám pravidla pro soutěžení. Budeme rádi, když se zapojíte :3

SAIKO NO SEKAI TEAM :)

 
 

Reklama