VYMĚŇTE SI S NÁMI IKONKY

(něco jako spřátelení, ale trochu jiné)

[SEIKON NO QWASER] - Recenze

9. září 2013 v 12:19 | SNSTeam - Blackie~ |  Recenze - anime
postavy x galerie x online x ke stažení

Název: Seikon no Qwaser (The Qwaser of Stigmata)
Rok vydání: 2010
Počet dílů: 24
Žánr: Ecchi, akční, komedie, podle mangy, supersíla
Stav: Dokončeno
Hodnocení: 7,25/10

"ŽELEZO JE TADY !"


Obsah:
Vše se točí kolem St. Mikhailovi Akademie, ve které byyl ředitel Yamanobe Yudai, který zmizel a zanechal po sobě své dvě dcery. Nevlastní dceru Mafuyu Oribe a milovanou Momo Yamanobe.
Mafuyu cítí k Momo silné pouto a proto sama sobě slíbila, že ji bude ochraňovat a proto pilně trénuje boj s bambusovým mečem. Jednoho dne obě narazí na malého bělovlasého chlapce - Alexantra Nikolaeviche Hella. Téhož večera onen chlapec zmizí z jejich domu a Mafuyu se ho vydá hledat do kostela, ale napadne ji neznámá osoba. Před jistou smrtí jí zachrání právě Alexander spolu s Terezou Beria, která jí následně vysvětlí, že Alexander je Qwaser.
Alexander (zkráceně Sasha-kun) ovládá Železo. A tak se St. Mikhailova Akademie stane bojištěm mezi Qwasery Athose a Adepty.
Každý Qwaser ovládá jiný prvek a svou sílu zvětšují sáním mléka Soma, obsaženého v ženských prsech. Každé Soma mléko je jiné. Proto se říká, že každý Qwaser potřebuje svou vlastní Terezu.
Qwaserové Athose bojují celá léta proti Adeptům aby ochránili tajemnou ikonu Tsarytsin Theotokos, která by umožnila Adeptům přetvořit vět k jejich obrazu.

Názory:

BLACKIE~ : Tohle anime je prostě moje láska. Sasha-kun je naprosto k sežrání. Po tomhle anime jsem si pořád přála, aby jsem mohla také ovládat nějaký prvek~ Hrozně se mi líbilo zpracování toho všeho :D Ty boje bomba, taky to bylo vtipný ~ I am Sasha x Mafuyu fan ♥

SHIORI: Díky této recenzi a vědomí, že to vidělo hodně lidí z mého okolí jsem se rozhodla stáhnout si první díl a podívat se na to úžasné anime. Ale abych pravdu řekla, tak mě to vůbec nezaujala (možná je to tím, že to byl jen první díl), ale přijde mi to strašně ulítlé a divné - ale nejpíš se na to někdy dodívám, abych vám tu mohla odprezentovat svůj celý zážitek z tohoto dost zvláštního anime.


Ukázka z anime:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inu~ Inu~ | Web | 12. září 2013 v 20:06 | Reagovat

To video ma zaujalo :D žeby sa pripisovalo na zoznam čo si pozrieť ďalšie anime? :D dostalo ma to mlieko.. xD a celkovo to vyzerá kawaii :3

2 Kennacrony Kennacrony | E-mail | Web | 5. května 2017 v 15:53 | Reagovat

Order Amoxicillin Online Uk Can You Get Zoloft Over The Counter Zithromax Time To Work  <a href=http://byuvaigranonile.com>viagra</a> Amoxicillin Allergy Image Rash

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama