VYMĚŇTE SI S NÁMI IKONKY

(něco jako spřátelení, ale trochu jiné)

Pravidla dnešních soutěží

1. července 2013 v 11:16 | Saiko No Sekai Team |  Soutěže
Tak a jdeme na to ! Než však začneme soutěžit, mám tu pro vás pár informací.

Kolik bude soutěží?

Bude jich sedm - nemusíte se účastnit všech, ale bylo by to lepší. Za každou dobře zvládnutou soutěž totiž dostanete nápovědu ke konečné tajence. Když správně rozluštíte konečnou tajenku, stanete se vítězem. V každé soutěži bude dáno, kolik toho musíte zvládnout, aby jste za soutěž dostali nápovědu.

Co můžete vyhrát?

Ceny jsou zatím ve fázi řešení, ale mohla by to být nějaká grafika, kresba, povídka nebo já nevím co. Něco nás určitě ještě napadne :3 Ale není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Těm, kterým se nepovede vyhrát děkuji aspoň za účast.

Jak dostanu nápovědu ke konečné tajence?

Pokud splníte minimum pro splnění soutěže, pošlu vám na e-mail nápovědu. Nečekejte však, že to bude lehké. Nápověda bude totiž zakódovaná, takže budete muset použít důvtip a schopnosti k jejímu rozluštění. Budete překvapení, že je to docela jednoduché - jen na to přijít ;)

Za chvilku přidám první soutěž, tak tu buďte .. všechny vaše odpovědi budu přijímat až do zítřejšího večera. Snad se najde nějaký vítěz. Pokud Vás bude víc, tak se bude vítěz určovat podle pořadí, ve kterém konečnou tajenku rozluštil.

A teď hurá do toho !!

SAIKO NO SEKAI TEAM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama