VYMĚŇTE SI S NÁMI IKONKY

(něco jako spřátelení, ale trochu jiné)

Hakaze Kusaribe - informace

18. července 2013 v 17:26 | SNSTeam - Shiori Akira

Jméno: Hakaze Kusaribe
Kanji: 鎖部葉風
Pohlaví: žena
Barva vlasů: světle oranžová
Barva očí: červená
Povolání: mág
Seiyu (dabér): Miyuki Sawashiro

VZTAHY:
Klan Kusaribe - její nejbližší/rodina
Mahiro Fuwa - spojenec
Yoshino Takigawa - spojenec
Samon Kusaribe - nepřítel/rodina

Hakaze Kusaribe je vůdcem klanu Kusaribe. Je také známá jako "mág počátku", jejímž úkolem je chránit "strom počátku", který je zdrojem magie používané klanem Kusaribe. Hned na začáku anime je v sudu vyhozena z lodi svým příbuzným Samonem, který chce uskutečnit svůj tajný plán a proto se potřeboval Hakaze zbavit. Ta v sudu doplula na opuštěný ostrov, který je obklopen bariérou, takže nemůže používat magii. Jak se odtud dostane? Dokáže zastavit Samona než dokončí to, co začal?

VZHLED:
Hakaze má dlouhé rovné oranžové vlasy, které jí sahají až po pas. Má ofinu, která směřuje doprostřed čela. Její oči jsou jasně červené.

OSOBNOST:
Hakaze je velmi pěkná a milá dívka, která však občas mluví trošku vulgárně. Nikdy neporušuje slib, který někomu dala.

HISTORIE:
Hakaze Kusaribe vyrůstala v klanu Kusaribe. Byla vychovávaná jako princezna a budoucí vůdce, takže měla šťastný a klidný život. Pak ji však jeden z příbuzných, Samon, přelstil a uvěznil na opuštěném ostrově obklopeném bariérou. Díky bariéře nešel ostrov vidět a Hakaze nemohla používat magii. Po nějaké době vytvořila komunikátor, který poslala po vodě, s přáním, aby ho našel někdo, kdo jí pomůže. Po neurčité době našel komunikátor Mahiro Fuwa, který Hakaze kontaktoval. Ten se stal její nadějí na porážku Samona.

NÁŠ NÁZOR NA HAKAZE:

Shiori - Hakaze se mi ze začátku zdála jako silná a odhodlaná osoba, se kterou jen tak něco nepohne. Byla odhodlaná se dostat z ostrova, kde byla uvězněná. No bohužel po nějaké době došlo k tomu, že se zamilovala a její osobnost se změnila - dokonce tak moc, že sem ji přestala mít ráda. Z té silné ženy se najednou stala obyčejná puberťačka, se kterou cloumají hormony a pořád se červená - ach můj bože :D
Luka - Mě se celkem líbí, je taková energetická ヽ(^Д^)ノ škoda, že se sice zamilovala, ale tak mě stále přijde sympatická (*・∀・)/\(・∀・*)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdg1kgFWnK1r877bvo1_500.gif
http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2012/279/f/4/kusaribe_hakaze___gif_by_solci_chan-d5gzgcg.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama