VYMĚŇTE SI S NÁMI IKONKY

(něco jako spřátelení, ale trochu jiné)

[DEVIL SURVIVOR 2] - recenze

14. července 2013 v 19:53 | SnSTeam - Luka |  Recenze - anime
postavy × galerie × online × ke stažení

Název:
Devil Survivor 2: The Animation, デビルサバイバー2: The Animation
Rok vydání: 2013
Počet dílů: 13
Žánr: Démoni, Fantastika, Dobrodružství
Stav: dokončené
Hodnocení: 7.13/10

"Přišlo vám nové video o smrti vašeho přítele."


Obsah:
Hlavní hrdina Hibiki Kuze jde se svým přítelem, Daichim, po praxi na sváču. Daichi mu ukáže jednu webovou stránku s názvem Nicaea, která předvídá smrt přítele. Když má umřít v blízké době nějaký přítel, tak vám admin pošle video jak umře.Po jídle kluci šli do metra. Zahlédly tam dívku, která se Daichimu hodně líbí. Chvíli si o ní chlapci povídali a náhle jím přišlo video od Nicaea. Oba měli údajně umřít pod vlakem, který se řítil velkou rychlosti. Neuběhlo ani 2 minuty jak už zahlédli záblesky světel. Před smrtí však si mohli vybrat na webové stránce "Umřít" či "Přežít". Samozřejmě chtěli žít a tak dali to druhé. Jak se vzpamatovali tak metro bylo na kousky rozdrcené. To však nebylo to nejhorší, uslyšeli křik nějaké dívky, byla to ta o které mluvili předtím, Nitta. Držela v ruce pevně mobil, rozsvítil se a přivolal démona. Však to nebyl jediný přítomný démon. Byli tam démoni-vlci. Chtěli zaútočit na Nittu, ale ten její přivolaný démon ji ochránil. Hibiki ji hned oslovil, aby šla k nim. Potřebovali se dostat ven. Po té co se vyvarovali démonům zjistily, že to nebylo jediné místo kde se vyskytli. A tak s nimi začali bojovát, jelikož díky tomu webu Nicaea mohli přivolávat démony. Nebyli samotný kdo to dokázal, bylo jich víc. Ale většina takových lidi pracovala na jednoho člověka, který byl nejsilnější ze všech co uměli přivolávat démony. Časem Hibiki zjistil, že démoni, kteří se objevovali všude kolem nebyli tu jen tak pro srandu. Lidstvo mělo zahynout. Pokud ale by se nenašel člověk, který by tomu zabránil. Hibiki musel přežít 7 dlouhých dnu boje s démony, ale nejenom s nimi, aby lidstvo dostalo šanci na přežití a všechno bylo stejné jako dřív.

Názory:

Luka - Mě se tohle anime nehorázně moc líbilo (ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧ sice s těma mobilama to vypadalo trochu jako Mirai Nikki ale i přesto je to originalni s tím přivoláváním démonu, krásný příběh to mělo a kresba úžasná (*・ω・)ノ rozhodně doporučuju se podívat!!

Ukázka z anime:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sara Whitney Sara Whitney | Web | 17. července 2013 v 15:15 | Reagovat

Devil Survivor mi straší na seznamu už od jarní sezóny, ale ten trailer mě hodně nakopl, asi se do toho pustím co nejdřív.^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama