VYMĚŇTE SI S NÁMI IKONKY

(něco jako spřátelení, ale trochu jiné)

Červenec 2013

Update 0.2 - měsíc v provozu

31. července 2013 v 22:25 | SNSTeam - Shiori Akira |  Updates

Dobrý večer, zítra tomu bude měsíc, co se náš blog "slavnostně" spustil. Za tu dobu jsme stihly posilnit náš tým o dalšího admina, který se bude věnovat rubrice o K-popu. No a taky jsme si našly pát stálých návštěvníku - ale zatím jich není tolik, kolik bychom chtěly :)

Možná to tu vypadá, že se nic neděje, ale není to tak docela pravda. Většina adminek si jednoduše užívá prázdnin, takže na blog nemá čas. Jediné dvě aktivní adminky přes prázdniny jsou Luka a Shiori (doteď). Shiori však brzo odjede a ze svou aktivitou to vidí velmi bledě. Je tu však stále naděje, že se vrátí BOSS AI EATER, protože na svém blogu napsala, že se vrací a do konce srpna na blogu bude - tak snad na SNS nezapomene.

CO JSME DOKÁZALY A SEPSALY ZA UPLYNULÝ MĚSÍC?

I když tu na všechno byly jen 2 adminky, vydaly jsme několik recenzí na anime (5), mangu (1), filmy (2). Není toho sice moc, ale skoro všechno dělala Luka. Shiori dělala převážně jen grafiku - a párkrát u toho málem vypustila duši. Dělala všechny bannery k recenzím a taky psala informace o postavách a dělala ikonky k nim. Ke spoustě bannerů, které udělala však ještě nejsou recenze. Jo a ještě se doplňovala galerie k anime atd.

No a tohle je asi všechno, co jsem chtěla napsat (shiori). Snad se Vám náš blog líbí a budete sem i nadále chodit. Taky bychom byly rády, kdyby si s námi vyměnilo více blogů ikonky - nebojte se toho :3 Pokud se vám náš blog líbí - udělejte to :)

POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PŘIPOMÍNKY A JÁ NEVÍM CO - ZEPTEJTE SE ZDE !!!

SAIKO NO SEKAI TEAM

[ERGO PROXY] - recenze

23. července 2013 v 12:35 | SNSTeam - Luka |  Recenze - anime
postavy × galerie × online × ke stažení

Název: Ergo Proxy, エルゴプラクシ
Rok vydání: 2006
Počet dílů: 23
Vysíláno: 5.2.2006 - 12.8.2006
Žánr: Sci-fi, Cyberpunk, Napětí, Tajemství, Supernatural, Psychologické
Stav: dokončené
Hodnocení: 8.11/10

Ergo proxy "The Agent of Death"

Obsah:
Nastal apokalyptický čas. Kvůli nestabilitě životního prostředí se stal život na Zemi téměř nemožný. Města jsou pokrytý kopulemi a tím jsou lidé, kteří žijí ve městech chránění před škodlivými vlivy prostředí. Ve městech taktéž žijí androidy - pracují pro lidi, poskytují jím pohodlný život. Dalo by se říct, že jen díky androidům se stal život ve městech jako ráj na zemi. Avšak jednoho dne hned několik událostí porušily idylický spolek "Romdeau". Po městě se prošla série vražd a podivná epidemie nového viru, která napadá pouze androidy a poskytuje jím svobodnou vůli. Za tento případ se ujala inspektorka Re-l Mayer, která věří v to, že vraždy a virus spolu souvisí. Během vyšetřování se Re-l Mayer dozvěděla nejen o některých tajemstvích města a jeho obyvatelích, ale také se dozvěděla o fenoménu "Probuzení" a o existenci nové formy života a to Proxy.

Názory:

Luka: myslím, že tohle anime bylo poměrně dost promyšlené :D teda asi bych ho nedoporučovala těm mladším, poněvadž jsem tohle kdysi viděla jako mladší no a nepochopila jsem to, nelíbilo se mi to (╥﹏╥) ale pak jsem se na to podívala za par let znova a už mi to přišlo mnohem zajímavější (ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧ takže doporučují pro starší generaci xD btw. ta hlavní hrdinka mi připomíná nehorázně zpěvačku z Evanesence ヽ(○_○ )ノ

Ukázka z anime:


Mahiro Fuwa - informace

20. července 2013 v 19:55 | SNSTeam - Shiori Akira

Jméno: Mahiro Fuwa
Kanji: 不破真広
Pohlaví: muž
Věk: 16 let
Druh: člověk
Karma: Kladná
Barva vlasů: blond
Barva očí: červená
Povolání: ??? (bývalý student)
Seiyu (dabér): Toshiyuki Toyonaga/Yuuko Sanpei (dítě)

VZTAHY:
Aika Fuwa - adoptivní sestra
Rodiče - zesnulí
Yoshino Takigawa - spojenec/bývalý spolužák
Hakaze Kusaribe - spojenec

Mahiro Fuwa je chlapec, jemuž byla rok před začátkem série zabita rodina - otec, matka a adoptivní sestra Aika. Poté, co našel zakrvácené tělo své sestry, utekl neznámo kam s touhou se pomstít. Po nějaké době našel v oceánu podivnou panenku, která však byla komunikátorem mága počátku - Hakaze Kusaribe. Uzavřel s ní dohodu, že pokud jí pomůže zastavit Samona, který se chystá zničit celý svět, na oplátku mu díky své síle najde vraha jeho sestry. V ten den jde k hrobu své sestry a potká tam Yoshina, který se k němu přidá a pomůže Mahirovi s jeho těžkým úkolem.

VZHLED:
Mahiro má krátké rozčepýřené blond vlasy. Jeho oči jsou červené a v levém uchu má naušnici.

OSOBNOST:
Mahiro je docela tvrdohlavý a jde si jen za jediným - najít a zabít vraha své sestry. Jde mu o to tak moc, že občas zapomíná na druhé a je schopný obětovat cokoliv.

HISTORIE:
Mahiro pochází z bohaté a vlivné rodiny. Ze začátku žil jen s otcem. Ten se však jednoho dne oženil a do rodiny nepřibyla jen nová matka, ale také její dcera - Aika. Ta začala s Mahirem chodit do školy. Jakožto její statší bratr si ochraňoval před zlem a lstivými muži, ale sám si asi nikdy nepřiznal, že se do své mladší sestry zamiloval. Jeho nejlepší kamarád ze školy je Takigawa Yoshino, kterému jako jedinému věři - to však neví, že on je tím, kdo tajně chodí s jeho sestrou. Poté, co našel rodiče a Aiku mrtvé, rozhodl se, že najde jejich vraha a sám na něm vykoná svou pomstu.

NÁŠ NÁZOR NA MAHIRA:
Shiori - nevím, abych pravdu, tak mě nijak neoslovil. Celou dobu jen dokolečka mele jak chce najít vraha své sestry a chce zabít toho, s kým chodila. Kdyby si aspoň přiznal, jak moc ji měl rád - ale to on ne :D Ale je to drsňák :3
Luka - Musím uznát oslovil mě ヽ(^Д^)ノ zbožňuju blonďáčky a to mě přitahuje na něm ještě víc (ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧ kdybych mohla tak si ho vezmu za manžela (⁰▿⁰)◜✧˖°


http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2012/294/d/3/asd1_by_solci_chan-d5ih5pb.gifhttp://25.media.tumblr.com/f6d34e3e6a2929e7c40edc7945094703/tumblr_mfgdhzasO21rxzudco1_500.gif

[Osamělý jezdec] - recenze

18. července 2013 v 21:06 | SNSTeam - Luka |  Recenze - filmy
galerie × online × ke stažení

Název: Osamělý jezdec, The Lone Renger
Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie, Western
Původ: USA
Premiéra v ČR: 2013
Délka: 151 minut
Režie: Gore Verbinski
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Johnny Depp, Armie Hammer, Ruth Wilson, Tom Wilkinson, Timothy Hutton, Barry Papper, atd.
Hodnocení ČSFD: 72%

"Kůň říká, že jsi toulavý duch, muž, který byl na druhé straně a vrátil se. Muž, kterého nejde zabít v bitvě."


Když se malý chlapec v masce pocházel kolem vycpaných soch, narazil na Indiánského bojovníka. Jak se zjistilo byl to Tonto, muž, který pomohl známému Johnovi Reidovi se stát mstitelem v masce a legendou spravedlnosti. Byl ve skutečnosti živý, žádná socha. Chlapec se poměrně lekl, když se uklidnil, sundal si masku. Tonto mu řekl, ať si nikdy masku nesundává. Když se zeptal proč, Tonto mu začal vyprávět, poměrně s humorem o Johnovi. Jak John vlezl do kupé vlaku, kde mu pokazil všechny jeho plány a o tom, jak museli zachránit lidi ve vlaku, když ho nemohli zastavit. A to jen proto, že John ty lidí tam nemohl jen tak nechat. Po této události, když všichni přežily, John zatkl Tonta. Byl též jmenován mužem zákona, dostál odznak svého zesnulého otce. Což bylo poměrně dojemné. Příští den se vydal s dalšími muži na jednu akci, kde všechny byli zabití včetně Johna. Tonto je našel a chtěl pohřbít, téměř se mu podařilo pohřbít i Johna, ale ten se jen tak nevzdával a skoro na poslední moment v hrobě se vzpamatoval. Tonto se samozřejmě strachy málem podělal a tak po něm hodil kámen, což ho zase uvedlo do předchozího stavu. Z ničeho nic se zjevil kůň, který pro indiány byl posvátný a dokázal vrátit k životu zesnulé. Přišel k hrobu Johna a přinesl mu jeho bílý klobouk. Tontovi se nelíbilo to, že ten kůň chce vrátit k životu zrovna jeho a tak se ho snaží různě odvést pozornost k jinému mrtvému tělu, ale kůň se jen tak nevzdává a Tonto se s tím musel prostě smířit. Opravdu John přežije? Stane se z něj legenda, či je to pouhá mytologie mezi obyvateli města?

NÁZORY:
Luka - Nějaké momenty v tomto filmu byli opravdu nezapomenutelné (ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧ a příběh byl zajimavý, sice na to že to jsou takový profíci mohli udělát i lepší film (´⊙ω⊙`)

TRAILER:


Hakaze Kusaribe - informace

18. července 2013 v 17:26 | SNSTeam - Shiori Akira

Jméno: Hakaze Kusaribe
Kanji: 鎖部葉風
Pohlaví: žena
Barva vlasů: světle oranžová
Barva očí: červená
Povolání: mág
Seiyu (dabér): Miyuki Sawashiro

VZTAHY:
Klan Kusaribe - její nejbližší/rodina
Mahiro Fuwa - spojenec
Yoshino Takigawa - spojenec
Samon Kusaribe - nepřítel/rodina

Hakaze Kusaribe je vůdcem klanu Kusaribe. Je také známá jako "mág počátku", jejímž úkolem je chránit "strom počátku", který je zdrojem magie používané klanem Kusaribe. Hned na začáku anime je v sudu vyhozena z lodi svým příbuzným Samonem, který chce uskutečnit svůj tajný plán a proto se potřeboval Hakaze zbavit. Ta v sudu doplula na opuštěný ostrov, který je obklopen bariérou, takže nemůže používat magii. Jak se odtud dostane? Dokáže zastavit Samona než dokončí to, co začal?

VZHLED:
Hakaze má dlouhé rovné oranžové vlasy, které jí sahají až po pas. Má ofinu, která směřuje doprostřed čela. Její oči jsou jasně červené.

OSOBNOST:
Hakaze je velmi pěkná a milá dívka, která však občas mluví trošku vulgárně. Nikdy neporušuje slib, který někomu dala.

HISTORIE:
Hakaze Kusaribe vyrůstala v klanu Kusaribe. Byla vychovávaná jako princezna a budoucí vůdce, takže měla šťastný a klidný život. Pak ji však jeden z příbuzných, Samon, přelstil a uvěznil na opuštěném ostrově obklopeném bariérou. Díky bariéře nešel ostrov vidět a Hakaze nemohla používat magii. Po nějaké době vytvořila komunikátor, který poslala po vodě, s přáním, aby ho našel někdo, kdo jí pomůže. Po neurčité době našel komunikátor Mahiro Fuwa, který Hakaze kontaktoval. Ten se stal její nadějí na porážku Samona.

NÁŠ NÁZOR NA HAKAZE:

Shiori - Hakaze se mi ze začátku zdála jako silná a odhodlaná osoba, se kterou jen tak něco nepohne. Byla odhodlaná se dostat z ostrova, kde byla uvězněná. No bohužel po nějaké době došlo k tomu, že se zamilovala a její osobnost se změnila - dokonce tak moc, že sem ji přestala mít ráda. Z té silné ženy se najednou stala obyčejná puberťačka, se kterou cloumají hormony a pořád se červená - ach můj bože :D
Luka - Mě se celkem líbí, je taková energetická ヽ(^Д^)ノ škoda, že se sice zamilovala, ale tak mě stále přijde sympatická (*・∀・)/\(・∀・*)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdg1kgFWnK1r877bvo1_500.gif
http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2012/279/f/4/kusaribe_hakaze___gif_by_solci_chan-d5gzgcg.gif

[Star Trek] - recenze

18. července 2013 v 15:37 | SNSTeam - Shiori Akira |  Recenze - filmy

galerie x online x ke stažení


Název: Star Trek
Žánr: akční, dobrodružný, sci-fi
Původ: USA/Německo
Premiéra v ČR: 07.05.2009
Délka: 127 minut
Režie: J.J. Abrahams
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Chris Pine, Zachary Quinto, Leonard Nimoy, Zoe Saldana, John Cho, Anton Yelchin, Karl Urban atd.
Hodnocení ČSFD: 84%

Vesmír. Nejzazší hranice. Toto jsou cesty hvězdné lodi Enterprise. Jejich úkol: Zkoumat tajemné nové světy. Hledat nové formy života a nové civilizace. Odvážně se pouštět tam, kam se dosud nikdo nevydal.


Píše se rok 2233. Ve vesmíru se znenadání objeví anomálie, která se jeví jako vesmírná bouře. Federace ani chvíli neváhá a ihned po zjištění posílá na průzkum svou loď USS Kelvin. Když však loď doletí na souřadnice, kde se má jejich mise odehrávat, zjistí, že všechno není tak, jak se zprvu jevilo. Vesmírná bouře byla obří červí díra, ze které se vynořila obrovská romulanská loď vedená kapitánem Neronem. Bez varování začne pálit na loď USS Kelvin, které způsobí obrovské škody. Zastupující kapitán George Kirk nařídí bleskovou evakuaci, ale sám zůstane na palubě lodi, aby před střelami z romulanské lodi bránil záchranné moduly a raketoplán, ve kterém letí jeho těhotná manželka. George Kirk nemá jinou možnost než svou lodí narazit do té romulanské, aby ji aspoň trochu poškodil. Několik sekund před tím se však dozví, že jeho manželka v raketoplánu porodila chlapce. Posledním přáním kapitána Kirka je to, aby se jeho syn jmenoval Tiberius. Pak už jen naposledy usedl na kapitánské křeslo a sledoval svůj konec. George Kirk byl kapitánem hvězdné lodi 12 minut a za tu dobu stihnul zachránit 800 lidských životů.
Za 25 let z J.T.Kirka vyroste inteligentní, ale nedbalý a cinický mladík. Dělá samé potíže a velmi často se pere. Poté, co se kapitán Christopher Pike dozví o Kirkově potenciálu, vyzve ho, aby následoval stopy svého hrdinského otce a přidal se k Hvězdné flotile. Ten s tím však moc nesouhlasí. Jak se J.T.Kirk rozhodne? Stane se větším hrdinou než jeho otec nebo bude pokračovat ve svém nynějším bezstarostném životě?NÁZORY:

Shiori - Abych pravdu řekla, tak tento film mě dovedl k tomu, že na Star Treku teď dost ujíždím. Dřív jsem Star Trek moc nemusela, protože se moje matka dívala na Novou Generaci, takže mi to trochu znechutila. No po shlédnutí tohoto filmu jsem si to zamilovala. Film je úžasně propracovatný. Skvělé soundtracky, příběh, efekty - fakt úžasné. Trochu mě mrzí, že sem na tom nebyla v kině, když to tam ještě běželo - musel to být úžasný zážitek. Ve filmu je spousta vtipných, ale i dost napínavích scén. Spocka si zamiluje každý - ucho jedno - je prostě úžasnej s těma jeho kecama :D:D Já mám taky hrozně ráda Čechova, protože má úplně totálně úžasný ruský přízvuk :3 Rozhodně dejte filmu šanci, protože je boží.

TRAILER:


Aika Fuwa - informace

17. července 2013 v 19:28 | SNSTeam - Shiori Akira

Jméno: Aika Fuwa
Kanji: 不破愛花
Pohlaví: žena
Barva vlasů: světle hnědá
Barva očí: fialová
Povolání: student, mág
Seiyu (dabér): Kana Hanazawa

VZTAHY:
Mahiro Fuwa - nevlastní bratr
Rodiče - zesnulí
Yoshino Takigawa - přítel

Aika Fuwa byla spolu s rodiči zabita jeden rok před začátkém série. Byla adoptivní sestrou Mahira Fuwy a přítelkyní Yoshina Takigawy, se kterým však svůj vztah tajila, protože její bratr ji opravdu přehnaně chránil a velmi miloval. Ačkoliv je už rok po smrti, Mahiro ani Yoshino se přes její smrt stále nedokázali přenést. Mahirovo srdce plné žalu touží najít jejího vraha a pomstít se. Časem se Yoshino omylem prořekne a Mahiro zjistí, že jeho milovaná sestra měla milence - to, že je to Yoshino však ani v nejmenším netuší.

VZHLED:
Aika má velmi krásnou tvář a fialové oči. Její vlasy jsou světle hnědé a sahají ji až po pas. Jsou rovné a má ustřiženou rovnou ofinu.

OSOBNOST:
Aika je velmi mazaná a lstivá dívka.Vždycky má ke všemu co říct a často používá citáty z různých knih (Hamlet atd.).

HISTORIE:
Aika byla adoptována Mahirovou rodinou. Začala s Mahirem chodit do školy, kde také později potkala Yoshina, se kterým zanedlouho začala tajně chodit. Za krátkou dobu našel Mahiro svou sestru mrtvou sedící v křesle. Toho dne se po Mahirovi slehla zem a nikdo o něm dlouho nic neslyšel.

NÁŠ NÁZOR NA AIKU:
Shiori - Aika je opravdu velice krásná. Líbí se mi na ní všechno od střihu a barvy vlasů po její povahu. Rozhodně patří k těm nejpěknějším holkám z anime. Kdybych potkala její cosplayerku (fakt dobrou), tak bych ji asi poslintala nebo já nevím. Kdybych byla chlap, tak bych po ní asi vyjela :3 Je prostě sexy n_n. Taky se mi líbilo jak skoro celou sérii byla opředená záhadou a tajemstvími.
Luka - Ona je mým vzorem (ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧ kdybych si měla vybrat kým bych chtěla být z anime, rozhodně první kdo mě napadne je ona, kláním se před její velkolepostí (シ_ _)シ

http://25.media.tumblr.com/9cabba72dd59386816761f2ed6f6a044/tumblr_mmrio8O8CZ1qbvovho1_500.gif

[ZETSUEN NO TEMPEST] - postavy

17. července 2013 v 18:39 | SNSTeam - Shiori Akira

Článek není kompletní - jsou zde jen nejpodstatnější postavy anime. Časem se doplní.

SAIKO NO SEKAI TEAM

[DEATH NOTE] - recenze

15. července 2013 v 15:50 | SnSTeam - Ai + Blackie |  Recenze - anime
postavy x galerie x online x ke stažení

Název: Death Note, Desu Nóto, デスノート
Rok vydání: 2006
Počet dílů: 37
Vysíláno: 04.10.2006 - 27.06.2007
Žánr: detektivní, akční, thriller, drama
Stav: dokončeno
Hodnocení: 8.82/10

,,Když chytíme Kiru, bude ďábel. Pokud vládne světu, bude spravedlnost."


Obsah:
Ryuuk.. Shinigami, kterého až ukrutně sžírá nuda, se rozhodne "omylem" upustit svůj Zápisník Smrti (Death Note) do světa lidí.Když napíšete do Death Notu jméno člověka, zemře.I zapisování má však svá pravidla, jako například: Musíte znát tvář a jméno člověka. Když se nezapíše příčina smrti,člověk zapsaný v zápisníku zemře do 40 sekund na infarkt... Pokud napíšete příčinu smrti, musí se podrobnosti napsat do 6 minut a 40 sekund... Ale co se stane,když ho do ruky dostane člověk? Na scénu vstupuje Light Yagami - obyčejný nadprůměrný student. Najde Death Note a s pomocí něj začne "šířit dobro". Jenže, je správné zabíjet vrahy..? Všichni zapsaní v zápisníku Lightovou tužkou zemřeli na infarkt, kromě jednoho. To začne být policii divné a povolají na Kiru (přezdívka vymslená pro Lighta) záhadného L a...
L je nejlepší detektiv. Vyřešil mnoho nesnadných případů. Je známý po celém světě a pro své bezpečí nikdo (krom jeho pomocníků) neví jak vypadá ani jak zní jeho skutečný hlas. Vše kolem něho je opředeno záhadou. Na veřejnosti se ukazuje jen zřídka, ovšem v případu "Kiry" vsadí vše co má. A to svůj život. Úmrtí stále přibívají a tak se spojí s místní policií. Vše se zdá být až příliš promyšlené na obyčejného sériového vraha. Pan Yagami (otec Lighta a hlavní vyšetřovatel) požádá o pomoc s případem svého syna. A tím se vše zkomplikuje pro policii. Kira o všem ví. Na scénu nakonec natoupí "Kira 2", další osoba vlastnící Zápisník smrti. Tolik touží setkat se se svým vzorem, s Kirou.....

Názory:

Blackie~: Anime se mi hrozně líbilo. Nápad byl moc dobrý i příběh mě zaujal. Ryuk aneb jablkožrout prostě bomba :D Psycho Kira, postava dle mého vkusu :D I tak jsem zastáncem toho, že Movie jsou také dobré.

Ai: Anime se mi zalíbilo tak, že jsem teď ochotná utrácet za mangu, kterou si kupuju. =3 Celé anime jsem přemýšlela, kdo je lepší - jestli Light nebo L (nakonec jsem přišla na to, že nejlepší jsou oba spolu v yaoi paringu xD).

Shiori: Tohle anime jsem viděla nejmíň 6x, ale pořád mě šíleně baví. Je to anime, které je velice originální, chytré a napínavé až do konce. Když už si divák myslí, že je nějaká situace bez východiska a Kira bude určitě dopaden - nastane zvrat, který by nikdo nečekal - něco na hranici geniality. K tomuto anime jsou taky naprosto famózní soundtracky, které atmosféru anime ještě znásobují. Death Note je určitě jedno z nejlepších anime a každý správný otaku by ho měl určitě shlédnout - je to prostě klasika :).

Luka: jako ''správný'' otaku jsem prostě musela vidět DN :D ze začátku když tam byl L se mi to líbilo ale pak už mě to omrzelo xD nevím nejsem moc na takovéto žánry anime :D moc smysluplný anime, nezaujalo mě to xD

Ukázka z anime:


[DEVIL SURVIVOR 2] - recenze

14. července 2013 v 19:53 | SnSTeam - Luka |  Recenze - anime
postavy × galerie × online × ke stažení

Název:
Devil Survivor 2: The Animation, デビルサバイバー2: The Animation
Rok vydání: 2013
Počet dílů: 13
Žánr: Démoni, Fantastika, Dobrodružství
Stav: dokončené
Hodnocení: 7.13/10

"Přišlo vám nové video o smrti vašeho přítele."


Obsah:
Hlavní hrdina Hibiki Kuze jde se svým přítelem, Daichim, po praxi na sváču. Daichi mu ukáže jednu webovou stránku s názvem Nicaea, která předvídá smrt přítele. Když má umřít v blízké době nějaký přítel, tak vám admin pošle video jak umře.Po jídle kluci šli do metra. Zahlédly tam dívku, která se Daichimu hodně líbí. Chvíli si o ní chlapci povídali a náhle jím přišlo video od Nicaea. Oba měli údajně umřít pod vlakem, který se řítil velkou rychlosti. Neuběhlo ani 2 minuty jak už zahlédli záblesky světel. Před smrtí však si mohli vybrat na webové stránce "Umřít" či "Přežít". Samozřejmě chtěli žít a tak dali to druhé. Jak se vzpamatovali tak metro bylo na kousky rozdrcené. To však nebylo to nejhorší, uslyšeli křik nějaké dívky, byla to ta o které mluvili předtím, Nitta. Držela v ruce pevně mobil, rozsvítil se a přivolal démona. Však to nebyl jediný přítomný démon. Byli tam démoni-vlci. Chtěli zaútočit na Nittu, ale ten její přivolaný démon ji ochránil. Hibiki ji hned oslovil, aby šla k nim. Potřebovali se dostat ven. Po té co se vyvarovali démonům zjistily, že to nebylo jediné místo kde se vyskytli. A tak s nimi začali bojovát, jelikož díky tomu webu Nicaea mohli přivolávat démony. Nebyli samotný kdo to dokázal, bylo jich víc. Ale většina takových lidi pracovala na jednoho člověka, který byl nejsilnější ze všech co uměli přivolávat démony. Časem Hibiki zjistil, že démoni, kteří se objevovali všude kolem nebyli tu jen tak pro srandu. Lidstvo mělo zahynout. Pokud ale by se nenašel člověk, který by tomu zabránil. Hibiki musel přežít 7 dlouhých dnu boje s démony, ale nejenom s nimi, aby lidstvo dostalo šanci na přežití a všechno bylo stejné jako dřív.

Názory:

Luka - Mě se tohle anime nehorázně moc líbilo (ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧ sice s těma mobilama to vypadalo trochu jako Mirai Nikki ale i přesto je to originalni s tím přivoláváním démonu, krásný příběh to mělo a kresba úžasná (*・ω・)ノ rozhodně doporučuju se podívat!!

Ukázka z anime: